All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All in one

All in one je forum na kojem se svaki dan okuplja veliki broj tinejdzera iz citave BIH pa i sire....Mjesto na kojem mozete procitati i komentarisati veliki broj stvari koji cini nasu svakodnevnicu...
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koji ste zadnji film pogledali ??

Go down 
+2
Admin
SiLLy
6 posters
AutorPoruka
SiLLy

SiLLy


Broj komentara : 34
Age : 32
Location : Grey City :(
Registration date : 2008-01-08

Koji ste zadnji film pogledali ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Koji ste zadnji film pogledali ??   Koji ste zadnji film pogledali ?? Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:00 pm

Napisite utiske o zadnjem pregledanom filmu.. Zanr,glumce,je li vam se svidio,nije..
* Ja sam pregledala zadnji 88 minuta sa Al Pacinom.. Malo ga je teze skontat,drama je ja mislim Smile Meni se svidio i preporucujem.. Rolling Eyes rabbit
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 85
Age : 32
Location : kakanj
Registration date : 2008-01-07

Koji ste zadnji film pogledali ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji ste zadnji film pogledali ??   Koji ste zadnji film pogledali ?? Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 6:12 pm

Zadnji sam gledo Spiderman 2 i Dreamcatcher.... Wink

prvi je predobar,a drugi je snimljen po romanu Stephena Kinga,glumi Morgan Freeman i sjajan je film....

Wink
Na vrh Go down
https://allin-one.bosnianforum.com
LADIN

LADIN


Broj komentara : 32
Age : 32
Location : Kakanj
Registration date : 2008-01-08

Koji ste zadnji film pogledali ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji ste zadnji film pogledali ??   Koji ste zadnji film pogledali ?? Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 1:38 am

opasne djevojke
Na vrh Go down
SNJESKICA




Broj komentara : 12
Registration date : 2008-01-08

Koji ste zadnji film pogledali ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji ste zadnji film pogledali ??   Koji ste zadnji film pogledali ?? Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:36 pm

ZENA ZA KOJU SE UMIRE Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
cpt310

cpt310


Broj komentara : 23
Age : 32
Location : zagreb
Registration date : 2008-01-08

Koji ste zadnji film pogledali ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji ste zadnji film pogledali ??   Koji ste zadnji film pogledali ?? Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 3:19 pm

zavodnik...film je predobar...ako mozete obavezno ga pogledajte
Na vrh Go down
p.sawyer




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-01-08

Koji ste zadnji film pogledali ?? Empty
KomentarNaslov komentara: The invisible   Koji ste zadnji film pogledali ?? Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:48 pm

The invisible...odnosno Nevidljivi....PREDOBAR film...
Na vrh Go down
Sponsored content





Koji ste zadnji film pogledali ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji ste zadnji film pogledali ??   Koji ste zadnji film pogledali ?? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koji ste zadnji film pogledali ??
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
All in one :: Razonoda :: Filmovi/serije-
Idi na: