All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All in one

All in one je forum na kojem se svaki dan okuplja veliki broj tinejdzera iz citave BIH pa i sire....Mjesto na kojem mozete procitati i komentarisati veliki broj stvari koji cini nasu svakodnevnicu...
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skijaski skokovi

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 85
Age : 32
Location : kakanj
Registration date : 2008-01-07

Skijaski skokovi Empty
KomentarNaslov komentara: Skijaski skokovi   Skijaski skokovi Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 2:29 am

Ovako izgleda poredak prvih 5 u Svjetskom kupu

1. T. Morgenstern 940
2. G. Schlierenzauer 654
3. J. Ahonen 615
4. T. Hilde 402
5. W. Loitzl 398


Nedavno je zavrsila i Novogodisnja turneja 4 skakaonice,a ovako je izgledao poredak na njoj:

1. J. Ahonen 834,2
2. T. Morgenstern 823,3
3. G. Schlierenzauer 811,7
4. T. Hilde 783,1
5. S. Ammann 776,7

Jahne Ahonnen je po 5. put osvojio ovo takmicenje i rekao je:"Ne znam što da kažem. Presretan sam zbog ove pobjede. Nakon Oberstdorfa ovakav se rezultat činio gotovo nemogućim, ali ipak sam uspio. Još nisam svjestan što sam ustvari učinio."

Thomas Morgenstern:"Natjecanje je bilo teško zbog teškog zaletišta. Dao sam sve od sebe. U drugoj sam seriji bio motiviran. Moj je cilj osvajanje Svjetskog kupa. Da bi se nešto ostvarilo potrebno je 100%. Nije lako osvojiti "Četiri skakaonice". Ali ja sam zadovoljan i drugim mjestom."

Gregor Schlierenzauer: "Tužno je da nisam ušao u finalnu seriju na svojoj domaćoj skakaonici. Imao sam problema i sa skijom. Ali život ide dalje, mlad sam i sudjelovat ću na još mnogo natjecanja."

a najvece iznenadjenje takmicenja je bio mladi njemac Michael Neumayer je rekao sljedece:"Michael Neumayer: U prvoj sam seriji zakasnio na odraz. Ipak, ušao sam u finalnu seriju. Zaletište je bilo jako sporo. I zato najbolji skakači nisu imali dobre uvjete. Ali to su skijaški skokovi, meni se posreći a drugima ne. Skokovi mogu biti okrutni. Jako sam zadovoljan svojim ukupnim rezultatom. Ali bio bih zadovoljan i šestim mjestom."

a ovako idu sljedeca natjecanja u Svjetskom Kupu:

11.01 Sapporo (COC)
12.01 Sapporo (COC)
12.01 Val di Fiemme (WC)
13.01 Ljubno (COCL)
13.01 Sapporo (COC)


Skijaski skokovi 3349835835

Pobjednicki trio u Bischofshofen-u
Na vrh Go down
https://allin-one.bosnianforum.com
 
Skijaski skokovi
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
All in one :: Sport :: Skijanje-
Idi na: