All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All in one

All in one je forum na kojem se svaki dan okuplja veliki broj tinejdzera iz citave BIH pa i sire....Mjesto na kojem mozete procitati i komentarisati veliki broj stvari koji cini nasu svakodnevnicu...
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Predstavite nam se...

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 85
Age : 32
Location : kakanj
Registration date : 2008-01-07

Predstavite nam se... Empty
KomentarNaslov komentara: Predstavite nam se...   Predstavite nam se... Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 1:00 am

Tek ste dosli na forum..??

Predstavite se ostalim clanovima..... Wink
Na vrh Go down
https://allin-one.bosnianforum.com
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 85
Age : 32
Location : kakanj
Registration date : 2008-01-07

Predstavite nam se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite nam se...   Predstavite nam se... Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 3:13 am

da se obratim clanovima.... tongue

ja sam adi i admin sam na ovom forumu, znaci sve sto budete dobivali dobivacete od mene.... Suspect

nadam se da ce ovaj forum imati veliki broj clanova i zahvaljujem se svim onim koji mi pomazu u azuriranju istog..... affraid Wink
Na vrh Go down
https://allin-one.bosnianforum.com
cpt310

cpt310


Broj komentara : 23
Age : 32
Location : zagreb
Registration date : 2008-01-08

Predstavite nam se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite nam se...   Predstavite nam se... Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 11:18 pm

evo ja sam cpt310,pravo ime dino...iz zagreba sam...neki mi znaju sam fmb-a...adi me pozvao da se regam...
Na vrh Go down
SiLLy

SiLLy


Broj komentara : 34
Age : 32
Location : Grey City :(
Registration date : 2008-01-08

Predstavite nam se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite nam se...   Predstavite nam se... Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 8:01 pm

Ja sam Senka Rolling Eyes Pisem o muzici,filmovima,knjigama.. Volim sve sto vole mladi i nadam se da ce ih bit' sto vise na forumu .. lol!
Na vrh Go down
*Uny*

*Uny*


Broj komentara : 30
Age : 32
Location : Kaka(nj)
Registration date : 2008-01-08

Predstavite nam se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite nam se...   Predstavite nam se... Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 2:42 am

Ja sam Like a Star @ heaven Una Like a Star @ heaven al' rijetko da ce me na forumu zvati imenom,obicno-Nuna,Nun'(Mona),Unex....... Neutral
Na vrh Go down
p.sawyer




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-01-08

Predstavite nam se... Empty
KomentarNaslov komentara: Monika/ P.Sawyer   Predstavite nam se... Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 9:33 pm

Hail! Zovem se Monika....ovdje poznatija kao P.Sawyer ili Peyt...obožavam muziku i knjige tako da ću uglavnom o tome pisati...pored muzike i knjiga volim prijatelje koje ovim putem pozdravljam....neću imenovati...i volim ja još nekoga koga isto tako neću imenovati...toliko o meni.... Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





Predstavite nam se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite nam se...   Predstavite nam se... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Predstavite nam se...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
All in one :: All in One forum :: Pohvale,kritike,prijedlozi...-
Idi na: