All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All in one

All in one je forum na kojem se svaki dan okuplja veliki broj tinejdzera iz citave BIH pa i sire....Mjesto na kojem mozete procitati i komentarisati veliki broj stvari koji cini nasu svakodnevnicu...
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 preporuka...

Go down 
2 posters
AutorPoruka
p.sawyer




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-01-08

preporuka... Empty
KomentarNaslov komentara: preporuka...   preporuka... Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 5:29 pm

Ja obožavaaam knjige...pa evo ko voli normalne pisce...koji pišu normalno...bez previše stilskih sredstava..i koji ne filozofiraju :

Morate pročitati nešto od: Miljenka Jergovića, Aleksandra Hemona, Charlesa Bukowskog, S. Kinga....itd.

Jeste li već pročitali nešto od njih...ako jeste...koja vam je knjiga naj..? Laughing
Na vrh Go down
p.sawyer




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-01-08

preporuka... Empty
KomentarNaslov komentara: ????   preporuka... Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:42 pm

Jel' to niko ništa ne čita....ccc..
Na vrh Go down
SiLLy

SiLLy


Broj komentara : 34
Age : 32
Location : Grey City :(
Registration date : 2008-01-08

preporuka... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: preporuka...   preporuka... Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 8:38 pm

Volim citati al' normalne knjige, ugl romane ili price.. Neke koje su mi dobre,koje sam procitala zadnje 2 god su mi: ''Sjene narova drveta'', ''Alhemicar'' eto od Miljenka ''Mama Leone'', ''Dobar dan tugo''.. ''Lutka na koncu'' koju sam nedavno procitala.. ''Tajni dnevnik Adriana Molea'' i ''Magarece godine'' - jedne od prvih knjiga koje sam procitala.. Embarassed Rolling Eyes I na engleskom ''Heart of darkness'' i ''Snow falling on cedars''.. Ne mogu se sjetit vise,nadam se da je dovoljno.. Embarassed Mono,zadovoljna? Very Happy
Na vrh Go down
p.sawyer




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-01-08

preporuka... Empty
KomentarNaslov komentara: hmmm....   preporuka... Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 11:41 pm

pa ok...ali nemam ja šta biti zadovoljna...čitaš zbog sebe...a ne zbog mene...eto nastavi čitati.. Smile
Na vrh Go down
SiLLy

SiLLy


Broj komentara : 34
Age : 32
Location : Grey City :(
Registration date : 2008-01-08

preporuka... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: preporuka...   preporuka... Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 2:44 am

''Ucimo za zivot,a ne za skolu..'' Mislila sam vise sta ti mislis o ovim knjigama Sad Shocked
Na vrh Go down
p.sawyer




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-01-08

preporuka... Empty
KomentarNaslov komentara: ....   preporuka... Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 4:56 pm

knjige su mi ok...iako nisu mi sad među nekim naj...ali ok su...sviđa mi se mama leone...alhemičar...ostale nisu nako loše...dobar dan tugo nije loša knjiga ako se uzme u obzir da je napisana kada je književnica imala 17 godina...dakle nešto poput mene... Wink....moje skromno mišljenje... Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





preporuka... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: preporuka...   preporuka... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
preporuka...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
All in one :: Razonoda :: Knjige-
Idi na: