All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All in one

All in one je forum na kojem se svaki dan okuplja veliki broj tinejdzera iz citave BIH pa i sire....Mjesto na kojem mozete procitati i komentarisati veliki broj stvari koji cini nasu svakodnevnicu...

HomeTražiRegistracijaLogin

www.blogger.ba

Go down 
2 posters
AutorPoruka
SiLLy

SiLLy

Broj komentara : 34
Registration date : 2008-01-08

www.blogger.ba Empty
KomentarNaslov komentara: www.blogger.ba   www.blogger.ba Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:37 pm

Ovdje mozete naci neke super blogove..Kad vam je dosadno mozete citati o zivotima drugih ljudi i shvatiti da vama nije najgore na svijetu.. Smile
Na vrh Go down
Archiebald

Broj komentara : 5
Registration date : 2008-01-09

www.blogger.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: www.blogger.ba   www.blogger.ba Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:25 pm

e upravo se i ja ucim polako kako se pravi dobar blog pa ako neko zna nesto o tome nek me slobodno prosvijetli...ili ako ima kakav link na kojem je to sve lijepo objasnjeno
Na vrh Go down
SiLLy

SiLLy

Broj komentara : 34
Registration date : 2008-01-08

www.blogger.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: www.blogger.ba   www.blogger.ba Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:42 pm

Ma nije uopste tesko napraviti.. Pitaj slobodno! Wink
Na vrh Go down
Archiebald

Broj komentara : 5
Registration date : 2008-01-09

www.blogger.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: www.blogger.ba   www.blogger.ba Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:12 pm

znam ga i ja napravit i vidio sam mogu mijenjati teme ,stavljati slike ,pisati nesto ali ne znam recimo mijenjat pozadinu ili staviti onaj brojac posjeta ili tako nesto da ga malo nabrijem Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content

www.blogger.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: www.blogger.ba   www.blogger.ba Icon_minitime

Na vrh Go down

www.blogger.ba
Na vrh 
Stranica 1/1