All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All in one

All in one je forum na kojem se svaki dan okuplja veliki broj tinejdzera iz citave BIH pa i sire....Mjesto na kojem mozete procitati i komentarisati veliki broj stvari koji cini nasu svakodnevnicu...
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PRIJATELJSTVO

Go down 
4 posters
AutorPoruka
*Uny*

*Uny*


Broj komentara : 30
Age : 32
Location : Kaka(nj)
Registration date : 2008-01-08

PRIJATELJSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: PRIJATELJSTVO   PRIJATELJSTVO Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 10:36 pm

Sta je za vas prijateljstvo,pravi prijatelj....??Iiii da li vjerujete u prijateljstvo izmedju osoba suprotnog spola? Very Happy Ja vjerujem,aaa za ovo prvo pitanje ne znam bas odgovor..


: komentar modifikovan dana: Sun Jan 20, 2008 4:37 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SiLLy

SiLLy


Broj komentara : 34
Age : 32
Location : Grey City :(
Registration date : 2008-01-08

PRIJATELJSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJATELJSTVO   PRIJATELJSTVO Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:55 am

Uh.. Pravo prijateljstvo se bas ne moze opisivat nekim rijecima, to se stvarno mora dozivjeti.. Imam par 'pravih' prijatelja koji su mi sasvim dovoljni i ne bi ih mijenjala ni za koga.. Embarassed A sto se tice m-z prijateljstva.. Been there,done that.. Laughing
Na vrh Go down
LADIN

LADIN


Broj komentara : 32
Age : 32
Location : Kakanj
Registration date : 2008-01-08

PRIJATELJSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJATELJSTVO   PRIJATELJSTVO Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 1:27 am

SiLLy (citat):
Uh.. Pravo prijateljstvo se bas ne moze opisivat nekim rijecima, to se stvarno mora dozivjeti.. Imam par 'pravih' prijatelja koji su mi sasvim dovoljni i ne bi ih mijenjala ni za koga.. Embarassed A sto se tice m-z prijateljstva.. Been there,done that.. Laughing


U potpunosti se lazem i mislim da je moguce prijatečjstvo izmedu suprotnih spolova Very Happy Razz
Na vrh Go down
p.sawyer




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-01-08

PRIJATELJSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: ......   PRIJATELJSTVO Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:59 am

Pravo prijateljstvo je nešto najljepše što vam se može desiti...imam pravu prijateljicu koju ne bih dala ni za šta....ona mi je sve...a vjerujem u prijateljstvo između muškarca i žene.....imam stvarno super prijatelja...
Samo treba paziti da lažno prijateljstvo ne zamijenite s onim pravim....
Na vrh Go down
Sponsored content





PRIJATELJSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJATELJSTVO   PRIJATELJSTVO Icon_minitime

Na vrh Go down
 
PRIJATELJSTVO
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
All in one :: ChAT :: Zajebancija-
Idi na: