All in one
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All in one

All in one je forum na kojem se svaki dan okuplja veliki broj tinejdzera iz citave BIH pa i sire....Mjesto na kojem mozete procitati i komentarisati veliki broj stvari koji cini nasu svakodnevnicu...
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 South Park

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 85
Age : 32
Location : kakanj
Registration date : 2008-01-07

South Park Empty
KomentarNaslov komentara: South Park   South Park Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 1:15 am

Meni predobra serija, svaku noc gledam na MTV-u i nema joj ravne... cheers cheers

najbolji lik mi je Cartman,preobar frajer i svaku noc zaplacem kad Kenny pogine al' zivot je takav,cupav i dlakav..... tongue Wink
Na vrh Go down
https://allin-one.bosnianforum.com
cpt310

cpt310


Broj komentara : 23
Age : 32
Location : zagreb
Registration date : 2008-01-08

South Park Empty
KomentarNaslov komentara: Re: South Park   South Park Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 3:20 pm

ma ovo je zakooooooooon serija...steta sta je vise nema kod nas na tv-u...najdraza serija mi je bila kad kenny nije poginuo Cool
Na vrh Go down
SiLLy

SiLLy


Broj komentara : 34
Age : 32
Location : Grey City :(
Registration date : 2008-01-08

South Park Empty
KomentarNaslov komentara: Re: South Park   South Park Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 8:54 pm

I meni je South Park presmjesan.. Wink Dobro mi je sto ismijavaju poznate i nekako su drugaciji od ostalih crtanih.. ''Oh my God they killed Kenny.. You bastards!''

geek lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





South Park Empty
KomentarNaslov komentara: Re: South Park   South Park Icon_minitime

Na vrh Go down
 
South Park
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
All in one :: Razonoda :: Filmovi/serije-
Idi na: